Nasza Filia nr 3 na Pikniku w Izdebnie Kościelnym

Dnia 30 czerwca 2012 r. w Izdebnie Kościelnym odbył się piknik pod hasłem: „Razem to, co niemożliwe staje się możliwe”. Organizatorami Pikniku byli: Rada Sołecka wsi Izdebno Kościelne, Parafia, OSP, Szkoła Podstawowa i Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki - Filia nr 3. Po mszy św. odprawionej w intencji mieszkańców Izdebna zaproszeni goście i mieszkańcy przeszli na teren Ochotniczej Straży Pożarnej.

Na uczestników Pikniku czekało wiele atrakcji. Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki zorganizowała kiermasz książek i kącik zabaw dla najmłodszych. Dzieci rozwiązywały rebusy, zagadki, mogły porysować i zagrać w różne gry planszowe.

Wielu gości z zainteresowaniem zaglądało do tutejszej Filii Bibliotecznej. Dzieci ze skupieniem słuchały treści bajek, układały puzzle, bawiły się maskotkami. Ogromnym zainteresowaniem cieszyła się zabawa - odgadywanie zagadek z „magicznego kuferka”. Za prawidłowe odpowiedzi dzieci otrzymały drobne upominki.

Składamy podziękowania Pani Dyrektor DPS w Izdebnie Kościelnym, Elżbiecie Strzeleckiej, za wypożyczenie namiotu wykorzystanego na potrzeby kiermaszu książek i Wszystkim, którzy przyczynili się do pomocy w organizacji Pikniku.

Filia 3 | Poniedziałek, 02 Lipca 2012, 19:03:47