Akcja: e-motywacja

Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki i Fundacja Orange zaprasza seniorów do wzięcia udziału w projekcie „Akcja: e-motywacja‘’.

Celem projektu jest aktywacja i wspieranie osób starszych w rozwoju osobistym i społecznym. Spotkamy się 5 razy – przy kawie i w inspirującej atmosferze, dwa razy w miesiącu, zaczynając od października. Osoby zebrane w bibliotekach i innych ośrodkach biorących udział w projekcie, wspólnie obejrzą transmitowane przez Internet spotkania online, będą miały możliwość zadania pytania gościom transmisji.

Bohaterami spotkań będą osoby znane i mniej popularne, …ale równie aktywne. Każde spotkanie poświęcone będzie innemu tematowi  i  innemu gościowi.

Najbliższe spotkanie odbędzie się 5 listopada o godz. 11.00 w Pawilonie Kultury przy ul. Westfala 3 i gościem będzie Helena Norowicz

Serdecznie zapraszamy!!!

Środa, 30 Września 2015, 13:02:24