Konferencja

Zapraszamy dyrektorów wraz z pracownikami bibliotek publicznych na konferencję organizowaną w ramach obchodów 70-lecia Biblioteki Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki, która odbędzie się 4 marca 2016 roku w sali widowiskowej Centrum Kultury w Grodzisku Mazowieckim. Start o 10:00.

Jeśli są Państwo zainteresowani udziałem w konferencji, prosimy o przesłanie maila na adres: j.pietrzak@biblioteka.grodzisk.pl wraz z informacjami koniecznymi do organizacji Państwa pobytu w Grodzisku Mazowieckim (proszę spojrzeć na koniec tej wiadomości) oraz uiszczenie opłaty rejestracyjnej w wysokości 20 zł na rachunek bankowy Biblioteki Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki: Bank Pekao SA 95 1240 6348 1111 0010 4125 6467. Uczestnikom zapewniamy lunch oraz przerwy kawowe. Koszty przejazdu i noclegu uczestnicy pokrywają we własnym zakresie. Prosimy o zapoznanie się z załączonymi dokumentami:  informacją o konferencji, programem oraz oświadczeniem. Prosimy o zabranie podpisanego oświadczenia i przekazanie organizatorom przed konferencją. Zapisy na konferencję prowadzimy do 29 lutego 2016 roku.

W mailu zgłoszeniowym prosimy o podanie imienia i nazwiska, adresu email, numeru telefonu oraz informacji, jakie posiłki Państwo preferują: mięsne czy wegetariańskie.

W przypadku pytań, prosimy o kontakt pod numerem tel.: 22 734 79 08.

Konferencja Biblioteka - nowe wyzwania - realne szanse

Sobota, 13 Lutego 2016, 10:57:39