Projekt "O finansach... w bibliotece" za nami

Grodziska Biblioteka zakończyła właśnie realizację projektu "O finansach… w bibliotece". Był to kurs e-learningowy. W ramach projektu odbyło się pięć szkoleń komputerowych poświęconych zagadnieniom bezpiecznego i świadomego korzystania z usług finansowych przez Internet dla osób w wieku 50+. W naszym kursie uczestniczyło 30 osób. Spotkania odbywały się od lutego do końca marca. Podczas spotkań słuchacze dowiedzieli się, jak skutecznie zarządzać domowym budżetem, jak założyć elektroniczne konto w banku, w jaki sposób sprawdzić oprocentowanie kredytu, na co zwrócić uwagę zakładając lokatę bankową czy wybierając ubezpieczenie. Była to dobra okazja do podzielenia się swoimi uwagami i doświadczeniem z innymi. Dzięki tym spotkaniom, uczestnicy poznali się nawzajem i nawiązali nowe przyjaźnie. Bardzo dziękujemy uczestnikom naszego kursu za to, że byli z nami, i że wzięli udział w tym projekcie. Projekt O finansach w bibliotece cieszył się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców. Mamy nadzieję, że nie będzie to ostatnia edycja projektu i będziemy mogli zaprosić Państwa na kolejną. Prosimy trzymać kciuki.

Projekt „O finansach… w bibliotece – IV edycja” jest realizowany z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej.

Realizatorem projektu jest Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, a jego założenia są zgodne z celami Programu Rozwoju Bibliotek.

Wtorek, 12 Kwietnia 2016, 09:17:41