Biblioteka na Otwarciu Parku Skarbków.

22 lipca Biblioteka Publiczna w Grodzisku Mazowieckim też przyłączyła się do obchodów i świętowania 490. rocznicy uzyskania przez Grodzisk Mazowiecki praw miejskich i otwarcia Parku Skarbków. Pracownicy biblioteki wzięli udział w grze terenowej, zajmując stanowisko nr 6, na trasie uczestników i przygotowując zagadkowe pytania. Prawidłowe odpowiedzi były odpowiednio nagradzane i dawały możliwość dalszego uczestnictwa w grze. Stanowisko biblioteki ozdobione różnokolorową dżdżownicą, książkami i rozstawionym obok stolikiem dla małych amatorów malowania wzbudzało duże zainteresowanie nie tylko uczestników gry. Szczególną ciekawość wzbudzała biblioteczna dyżurna owca, zawsze zabierana na spotkania z małymi czytelnikami. Biblioteka zaakcentowała również swoją obecność w parkowej szklanej gablocie , gdzie można przeczytać historię biblioteki oraz obejrzeć wybrane zdjęcia.

Zapraszamy do Galerii

Biblioteka główna | Poniedziałek, 23 Lipca 2012, 18:46:14