Katarzyna Pakosińska była gościem biblioteki

W ramach Tygodnia Bibliotek, 9 maja 2016 r., odbyło się spotkanie autorskie z Katarzyną Pakosińską. Artystka opowiadała o swojej książce „Malina cud-dziewczyna”, o dzieciństwie i niesamowitych miejscach, które można odwiedzić w Milanówku. Zaprosiła dzieci do zabawy i zarażała je swoim śmiechem.
Katarzyna Pakosińska wzięła też udział we wręczeniu nagród i wyróżnień uczestnikom konkursu na Lapbook. Wszystkim dzieciom dziękujemy za piękne prace i gratulujemy nagród oraz wyróżnień.
Przed spotkaniem z autorką dzieci z Grupy Teatralnej "Trzy Dzwonki" ze Szkoły Podstawowej w Adamowiźnie wystawiły zabawną sztukę "Zabawa w Śpiącą Królewnę".
To jeszcze nie koniec Tygodnia Bibliotek. Zachęcamy do brania udziału w kolejnych atrakcjach zaplanowanych na Tydzień Bibliotek.

Poniedziałek, 09 Maja 2016, 09:02:27