Regulamin konkursu „Nasza książka”

Organizator : Fundacja Miasto-Ogród Książnice i Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki Cele: •kształtowanie nawyku czytania i obcowania z książką w rodzinie od najmłodszych lat •przekazywanie dziecku pozytywnych wzorców czytelniczych •zacieśnianie więzi rodzinnych •rozbudzenie i rozwijanie wyobraźni, zdolności manualnych, literackich i estetycznych dziecka •popularyzacja biblioteki jako miejsca przyjaznego dzieciom Warunki konkursu: *Warunkiem przystąpienia do konkursu jest stworzenie własnej książki, w której należy opisać i zilustrować historię jednego wydarzenia zaczynającego się od słów: To był zwyczajny dzień… *Przy powstawaniu książki mogą brać udział całe rodziny, *Format i techniki plastyczne dowolne, *Prace zaopatrzone w metryczkę zawierającą informacje: imię i nazwisko autora, adres i numer telefonu kontaktowego należy złożyć w Bibliotece Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki ul. Spółdzielcza 9 do dnia 29.12.2011 r. *Powołana przez Organizatorów Komisja oceni prace , nagradzając najlepsze. *Rozstrzygnięcie nastąpi w dniu 7 stycznia 2012 roku w Ochotniczej Straży Pożarnej w Książnicach o godzinie 10:00 *Wszystkie złożone prace konkursowe przechodzą na własność Organizatorów. *Przystąpienie do konkursu wiąże się z akceptacją Regulaminu oraz zgodą na opublikowanie prac i wyników konkursu na stronach internetowych Organizatorów. Zapraszamy! Informacji udzielają :J. Szczygielska 602572180 Fundacja Miasto-Ogród Książenice; M. Zdrojewska 22 734-79-07 Biblioteka Publiczna.

Biblioteka główna | Poniedziałek, 28 Maja 2012, 14:59:38