Nowa akcja czytelnicza - Z Biblusiem w świat książek!

Ogłaszamy akcję czytelniczą - „Z Biblusiem w świat książek!”. Jest ona skierowana do dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Każde dziecko otrzyma „Pakiet Biblusia”. Składają się na niego – wesoły futrzak, nazwany przez nas Biblusiem, zeszyt, a więc „Książeczka Biblusia” oraz regulamin. W zeszycie będzie można przedstawić bohaterów przeczytanych książek. W kwietniu można swój zeszyt przynieść do biblioteki i wziąć udział w konkursie. W ramach akcji dzieci zbierać będą też naklejki, które pozwolą na uczestniczenie w losowaniu interesujących nagród.

Wszystkie dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym zachęcamy do udziału w akcji!

Regulamin akcji!

Biblioteka główna | Filia 1 | Filia 2 | Filia 3 | Wtorek, 10 Stycznia 2017, 08:23:08