Czytamy w Przedszkolu oraz Z Biblusiem w świat książek!

Zrobiliśmy podsumowanie poprzedniego tygodnia. W ramach akcji Czytamy w Przedszkolu Maria Zdrojewska, Magdalena Żerek i Mariola Goździkowska czytały blisko stu przedszkolakom. Dzieciom tym opowiedziały też o bibliotece oraz o naszej nowej akcji czytelniczej - Z Biblusiem w świat książek!. Spowodowało to, że mamy już kilkunastu nowych czytelników oraz dużo więcej osób, które chcą wziąć udział w naszym konkursie. Przypominamy, że akcja ta jest skierowana do dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Każde dziecko otrzyma Pakiet Biblusia, który pozwoli mu na uczestnictwo w konkursie i na wygrywanie atrakcyjnych nagród.

Akcje Czytamy w Przedszkolu i Z Biblusiem w świat książek! trwają nadal.

Biblioteka główna | Filia 1 | Filia 2 | Filia 3 | Czwartek, 19 Stycznia 2017, 10:43:57