Spotkanie z autorami książki „Uśmiech Primadonny” – Pawłem Świętoreckim i Karoliną Prewęcką.

Zapraszamy na dwa spotkania z autorami książki „Uśmiech Primadonny” – Pawłem Świętoreckim oraz Karoliną Prewęcką. Spotkania będą okazją do poznania bohaterki książki, Elżbiety Ryl-Górskiej. „Uśmiech Primadonny” jest opowieścią o Primadonnie, gwieździe Operetki Warszawskiej, współtwórczyni jej sukcesów w ciągu kilku powojennych dekadach, o Elżbiecie Ryl-Górskiej, warszawiance od pokoleń, wychowance wielkiej Ady Sari i ulubienicy Ludwika Sempolińskiego.

23 stycznia, o godzinie 15.30 odbędzie się spotkanie w Pawilonie Kultury, na ul. Westfala 3. 26 stycznia, również o godzinie 15.30, odbędzie się spotkanie w Centrum Kultury, na ul. Spółdzielczej 9, w sali na, I piętrze.

Biblioteka główna | Filia 2 | Czwartek, 19 Stycznia 2017, 10:53:22