Drugi Dzień Sąsiada już za nami…

Tego dnia czekało na całe sąsiedztwo zaprzyjaźnione z Biblioteką Publiczną wiele niespodzianek, konkursów i nagród.

Stoiska wypełnione zostały książkami, rękodziełami, kwiatami i smakołykami.

Inwencja twórcza właścicieli firm przerosła nasze najśmielsze oczekiwania! Niemal każdy zorganizował niespodzianki, mające na celu dobrą zabawę zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych.

Harcerze pokazali nam jak wygląda musztra, strażacy „uwolnili” kierowcę z samochodu po wypadku drogowym a uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 1 zabrały nas do muzycznego świata Calineczki. Przedstawienie zostało wyreżyserowane przez panie Małgorzatę Giemza i Joannę Pietrzak.

Zwiedzający także nie zawiedli i tłumnie przybyli całymi rodzinami spędzić wspólnie z nami niedzielny, słoneczny dzień.

Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli nam zorganizować II Dzień Sąsiada!

Zapraszamy do obszernej galerii

Dodatkowo prezentujemy wyniki zawodów szachowych

Wynik 1

Wynik 2