Książka charytatywna dla dzieci w Radiu Bogoria!
Do audycji "Co Nowego w Bibliotece" w zaprosiliśmy Monikę Jędrzejewską-Wergiles, właścicielkę wydawnictwa Sofijka, która jest między innymi szczęśliwą mamą i żoną, ale też działaczką społeczną, prowadzącą Klub Przedsiębiorczych Mam oraz trenerem biznesu i rozwoju osobistego.

4 stycznia w naszej bibliotece odbędzie się spotkanie promujące wydanie książki charytatywnej dla dzieci. Książka zostanie opublikowana przez wydawnictwo Sofijka.

Monika opowiedziała o powstaniu wydawnictwa, o książce charytatywnej dla dzieci i o atrakcjach czekających na gości, którzy przyjdą na spotkanie.

Zachęcamy więc do uczestnictwa w wydarzeniu, do wspierania projektu Moniki i wydawnictwa Sofijka, a później do czytania książki. Szczegółowe informacje jej dotyczące znajdziecie na stronie wydawnictwa: www.sofijka.pl i pod numerem telefonu: 604 060 980.

Więcej o spotkaniu!

„Co Nowego w Bibliotece”
Radio Bogoria
każdy wtorek o godzinie 15.30.

Do zobaczenia na antenie Radia Bogoria i w bibliotece!

Biblioteka główna | Wtorek, 31 Stycznia 2017, 23:54:40