Dinozaury w bibliotece!

W środę prowadziliśmy kolejne zajęcia Głośnego Czytania w Oddziale dla Dzieci.

Małych czytelników i ich rodziców zaprosiliśmy na Wielki Zlot Dinozaurów. Pokazaliśmy im najnowszy numer Świerszczyk dla dzieci oraz przeczytaliśmy opowiadanie Pawła Beręsewicza – "Zlot Dinozaurów".

Żeby dowiedzieć się więcej o bohaterach naszego spotkania, przeczytaliśmy też rozdział "Epoka dinozaurów" ze świetnej książki "Bardzo ilustrowana historia Ziemi" Abigail Wheatley. Następnie zagraliśmy w Kwadratową Grę Książkową. Wszyscy uczestnicy otrzymali upominki i zapisali się do Świerszczykowego Klubu Pożeraczy Liter. W części plastycznej zajęć dzieci wykonały piękne dinozaury z balonów.

Na zajęcia Głośnego Czytania zapraszamy dzieci i rodziców w każdą środę o godzinie 16.30 do Oddziału dla Dzieci na ul. Spółdzielczej 9!

Biblioteka główna | Czwartek, 02 Lutego 2017, 22:48:55