6. edycja Miasta Kobiet i rozmowa z Kornelią Westergaard w Radiu Bogoria!
W audycji „Co Nowego w Bibliotece” Magdalena Żerek opowiadała o 6. edycji Miasta Kobiet oraz rozmawiała z Kornelią Westergaard, specjalistką od zdrowego żywienia, której produkty będzie można skosztować 5 marca w czasie inauguracji Miasta Kobiet.

Jak już wielokrotnie wspominaliśmy, w tym roku w programie Miasta Kobiet znaleźć można spotkanie z polską aktorką teatralną i telewizyjną, także producentką, piosenkarką i pisarką – Grażyną Szapołowską. Na to spotkanie zapraszamy o godzinie 16.00. O godzinie 17.00 rozpocznie się koncert dobrze znanego wszystkim artysty – Grzegorza Wilka. To solista oratoriów Piotra Rubika. Śpiewał w największych salach Stanów Zjednoczonych oraz Kanady. Współpracował z takimi wybitnymi muzykami jak choćby z – Leszkiem Możdzerem, Włodzimierzem Korczem, Jackiem Cyganem.

Na Miasto Kobiet sprzedawane są wejściówki w cenie 15 zł. Cena ta nie zmienia się od kilku lat.

Więcej informacji na temat Miasta Kobiet oraz wydarzeń towarzyszących: http://biblioteka.grodzisk.pl/Strona-glowna.html

W niedzielę będzie można dokonać bezpłatnego pomiaru tkanki tłuszczowej oraz sprawdzić indeks masy ciała. Specjaliści ułożą indywidualny program oczyszczania organizmu i modelowania sylwetki oraz pielęgnacji skóry. 5 marca będzie także możliwość spotkania się z Kornelią Westergaard i skosztowania przygotowanych przez nią produktów.

Kornelia Westergaard jest specjalistką od zdrowego żywienia i właścicielką firmy Macro Bios Bar. Więcej informacji na temat filozofii firmy i na temat działalności Kornelii Westergaard znajdziecie na stronie: http://macrobiosbar.pl/

17 marca nasza biblioteka organizuje też Warsztaty zdrowego żywienia Macro Bios Bar. Szczegółowe informacje pojawią się wkrótce na naszej stronie.

Zapraszamy na Miasto Kobiet oraz zachęcamy do wysłuchania rozmowy z Kornelią Westergaard!

„Co Nowego w Bibliotece”
Radio Bogoria
każdy wtorek o godzinie 15.30.

Do zobaczenia na antenie Radia Bogoria i w bibliotece!

Biblioteka główna | Czwartek, 23 Lutego 2017, 15:07:22