Grodziski Dzień Młodzieży

Pomagamy młodzieży w organizowaniu Grodziskiego Dnia Młodzieży. 18 marca w Centrum Kultury Grodzisk Mazowiecki czeka na młodych ludzi wiele atrakcji.

My szczególnie zapraszamy do strefy dziennikarsko-podróżniczo-literackiej. O godzinie 11.00 rozpocznie się tam spotkanie z podróżnikiem – Michałem Cessanisem. O godzinie 12.00 odbędą się warsztaty robienia sushi, a po ich zakończeniu - spotkanie z Łukaszem Długowskim, autorem książki, „Mikrowyprawy w wielkim mieście”. Wkrótce będzie można ją wypożyczyć w Oddziale dla Dorosłych i Młodzieży.

Książki zaproszonych podróżników będziecie mogli kupić również podczas spotkań, które odbędą się w sali konferencyjnej na II piętrze Centrum Kultury. Oprócz warsztatów robienia sushi, czekać będzie tam na was mnóstwo innych atrakcji. Zapewnimy także miły nastrój i naprawdę dobrą zabawę.

Weź udział w wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/391911541156424/

Biblioteka główna | Środa, 15 Marca 2017, 11:56:55