Book Morning Library!/Dzień Dobry, Biblioteko!

Przed nami nowe wyzwanie i wspaniała przygoda. Zaczynamy realizację projektu Book Morning Library!/Dzień Dobry, Biblioteko! W Bibliotece Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki kręcić będziemy program literacki, w którym opowiadać będziemy nie tylko o książkach.

Program skierowany jest do młodzieży i to młodzież będzie go z nami tworzyć. Zachęcamy też wszystkich, którzy zechcieliby pokazać swoją twórczość lub opowiedzieć o swoich działaniach na rzecz kultury, by kontaktowali się z nami. Jesteśmy otwarci na Wasze pomysły. Mamy nowy kanał promocji literatury. Stworzymy dzięki niemu społeczność kulturalnie zakręconą!

Dziś zapraszamy młodzież w wieku gimnazjalnym i licealnym na casting do programu kulturalnego Book Morning Library! Zbieramy wolontariuszy, którzy będą chcieli brać udział w jego produkcji. Poszukujemy młodych ludzi, którzy zostaną prezenterami, operatorami kamery, scenarzystami, scenografami i makijażystami. Jeśli masz talent, który moglibyśmy wykorzystać przy tworzeniu Book Morning Library!, weź ulubioną książkę i przyjdź do Biblioteki Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki na ul. Spółdzielczej 9. Przekonaj nas, że to właśnie Ciebie powinniśmy wybrać do realizacji projektu.

Zapraszamy!

27 kwietnia (czwartek) 2017 r., o godz, 18.00

do Biblioteki Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki

ul. Spółdzielcza 9

Więcej informacji pojawiać będzie się na naszym fanpage’u i na naszej stronie internetowej.

Na wszystkie pytania odpowie też koordynatorka projektu, Magdalena Żerek: magda@bookmorninglibrary.pl lub 22 734 79 08

Biblioteka główna | Piątek, 21 Kwietnia 2017, 09:59:46