Nocowanie Młodzieżowej Grupy Konsultacyjnej w Pawilonie Kultury!

Inspirujące było dla nas również zorganizowane w Pawilonie Kultury, a więc w naszej Filii nr 2, nocowanie Młodzieżowej Grupy Konsultacyjnej. Młodzi ludzie pracowali nad swoim regulaminem i projektami, które zrealizują w przyszłości. Świetnie się przy tym z nimi bawiłyśmy, dużo rozmawialiśmy, także o współpracy biblioteki z młodzieżą. Nocowanie zakończyło się śniadaniem z burmistrzem Tomaszem Krupskim, które rozpoczęło się o godzinie 7.30.

Nocowanie w bibliotece jest zawsze dla nas dużym wydarzeniem. Pozwala nam na poznanie siebie, integruje i staje się źródłem nowych pomysłów na współpracę. Bardzo dziękujemy Młodzieżowej Grupie Konsultacyjnej oraz Panu Burmistrzowi za miło spędzony czas i wybranie biblioteki na partnera swoich działań.

Filia 2 | Wtorek, 23 Maja 2017, 13:51:45