Pierwsze urodziny Dyskusyjnego Klubu Książki!

Za nami wyjątkowe spotkanie! 25 maja nasz Klub skończył rok! Były urodzinowe babeczki z kremem i szampan truskawkowy (bezalkoholowy!)

;)Rozmawialiśmy też o wyjątkowej książce - "Miasto Archipelag" Filipa Springera. Reportaż jest zapisem podróży po byłych miastach wojewódzkich. Obraz polskich miast, który się z niego wyłania był dla części naszych czytelników dołujący i pesymistyczny, ale pozostali dostrzegli "światełko w tunelu" w postaci innowacyjnych działań i aktywności lokalnej społeczności. Wymieniliśmy się wrażeniami z miast, które odwiedziliśmy i mieliśmy okazję posłuchać o legendarnej piotrkowskiej restauracji "Europa" w której bywała nasza klubowa koleżanka. Obejrzeliśmy także wywiad z autorem, w którym opowiadał m.in. o swojej fascynacji miejską architekturą w Polsce.
Kolejne spotkanie 21 czerwca o godz. 17.00. Zapraszamy! 

Filia 2 | Poniedziałek, 29 Maja 2017, 15:11:54