Uroczyste zakończenie I edycji Strefy Aktywnego Seniora

Burmistrz Grodziska Mazowieckiego zaprasza na uroczyste zakończenie i podsumowanie I edycji Strefy Aktywnego Seniora. Uroczysta gala odbędzie się 16 czerwca (piątek) o godz. 14:00,  w sali widowiskowej Centrum Kultury. Podczas spotkania zobaczycie Państwo jakie odbywały się zajęcia, koncerty, wycieczki oraz spacery. Finałem zakończenia będzie występ teatru Aktywnego Seniora, który wystawi sztukę na podstawie fragmentu "Wesela" Stanisława Wyspiańskiego. Jednocześnie dziękujemy za współpracę Ośrodkowi Kultury, Willi Radogoszcz, Poczekalni PKP, Ośrodkowi Sportu i Rekreacji, dzięki tym instytucjom powstał ten niezwykły projekt.

Bezpłatne wejściówki na galę kończącą projekt do odebrania w kasach kina od 5 czerwca br.

Biblioteka główna | Piątek, 09 Czerwca 2017, 08:06:56