Uroczyste zakończenie I edycji Strefy Aktywnego Seniora

Burmistrz Grodziska Mazowieckiego zaprosił nas na uroczyste zakończenie i podsumowanie I edycji Strefy Aktywnego Seniora. To było emocjonujące spotkanie!

Na scenie pojawili się aktorzy z Teatru Aktywnego Seniora, którzy wystawili fragment „Wesela" Stanisława Wyspiańskiego, w reżyserii Katarzyny Radeckiej. Prowadząca zajęcia Wokół Kultury Andaluzji - Olga Sokołowska zahipnotyzowała widzów niezwykłym pokazem tańca flamenco. Wieloletnia radna oraz instruktor wychowania fizycznego Pani Aleksandra Kapuściak opowiedziała o zajęciach nording walking i o tym, jak istotna jest aktywność fizyczna. Mariola Goździkowska, koordynatorka projektu, zaprezentowała zajęcia komputerowe oraz uczestników warsztatów językowych. Jak sama mówi: "Spotkanie z tak wyjątkowymi, doświadczonymi ludźmi daje radość i wiele uczy. Strefa Aktywnego Seniora stała się miejscem wymiany doświadczeń i nowych przyjaźni, nie tylko między uczestnikami projektu. Cieszę się, że mogłam Państwa poznać". Na zakończenie w foyer kina można było zobaczyć prace rękodzielnicze oraz malarskie uczestników Projektu Strefy Aktywnego Seniora.

Dziękujemy za współpracę przy projekcie Ośrodkowi Kultury, Willi Radogoszcz, Poczekalni PKP i Ośrodkowi Sportu i Rekreacji.

Fot.: Marcin Masalski

Biblioteka główna | Wtorek, 27 Czerwca 2017, 16:07:36