Niesamowite półkolonie w Pawilonie Kultury!

W 2017 roku przeżyliśmy niesamowite półkolonie. Mnóstwo wrażeń dostarczały dzieciom zajęcia zorganizowane w Pawilonie Kultury, a więc w naszej Filii nr 2.

Spotykaliśmy się z instruktorami Klubu Gier Bitewnych Osgiliath, dzięki którym poznaliśmy tajniki wargamingu. Zorganizowaliśmy wycieczki na stadion PGE Narodowy, gdzie zbieraliśmy informacje na temat reprezentantów Polski w piłce nożnej. Były też eDni aplikacji mobilnych. Mieszko Czarnecki z Orbital Knight opowiadał uczestnikom półkolonii o procesie tworzenia gier na smartfony i tablety. Podczas zajęć graliśmy w Kickerinho, wyprodukowane przez Orbital Knight. Poznawaliśmy również kulturę żydowską. Obejrzeliśmy aplikację w języku jidysz i zdobywaliśmy wiedzę na temat świąt żydowskich. Dużą popularnością cieszył się dzień gier podwórkowych. Graliśmy w zimniaka, szczura, babę-jagę, berka, kolory i wiele innych. Niemałe zainteresowanie dzieci wzbudził dzień wojownika. Rozegraliśmy wówczas mecz piłki nożnej oraz spotkaliśmy się z Klubem Gier Bitewnych Osgiliath. Podczas wycieczki do Warszawy odwiedziliśmy też zaprzyjaźnioną z nami Poczekalnię PKP – Przestrzeń Kulturze Przyjazną.

Dziękujemy, że byliście w tym roku z nami. Zapraszamy w następne wakacje!

Filia 2 | Poniedziałek, 28 Sierpnia 2017, 09:26:53