Zapraszamy do II edycji Strefy Aktywnego Seniora

Zajęcia w ramach II edycji odbywać się będą w Centrum Kultury, Pawilonie Kultury, w Radogoszczy oraz CIT-Poczekalni PKP. Udział w zajęciach jest bezpłatny. W projekcie mogą uczestniczyć osoby zamieszkałe na terenie gminy Grodzisk Mazowiecki w wieku 60+ posiadające Kartę Mieszkańca Gminy Grodzisk Mazowiecki.

Zapisy na zajęcia będą miały miejsce w Bibliotece Publicznej przy ul. Spółdzielczej 9 (Centrum Kultury) w dniach od 11 do 22 września w godz. 9:00-16:00 oraz sukcesywnie w trakcie trwania projektu. Program zajęć dostępny jest w bibliotece, kinie, Radogoszczy oraz w Urzędzie Miasta i innych miejscach użyteczności publicznej.

Folder z programem zajęć!

Biblioteka główna | Filia 1 | Filia 2 | Filia 3 | Piątek, 08 Września 2017, 14:32:21