Spotkanie z bohaterką książki Ambasadorowa Edyty Włoszek!

Zapraszamy na spotkanie z Beatą Gołaszewską, bohaterką książki "Ambasadorowa" Edyty Włoszek.

Zapraszamy 29 września 2017 r., godz. 18.00

Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki

ul. Spółdzielcza 9

Sala konferencyjna, II p.

WSTĘP WOLNY!

Edyta Włoszek, Ambasadorowa, Wydawnictwo Dlaczemu

Kobieta jest siłą. Siła jest kobietą! Historia głównej bohaterki książki to nieodparty dowód na ostateczne obalenie stereotypu, że przemoc domowa zdarza się jedynie w rodzinach ubogich. Sprawca, który dopuszcza się przemocy wobec swoich najbliższych równie dobrze może być np. panem Ambasadorem, który za czterema ścianami swojego domu zmienia się w zwykłego tyrana domowego.  Na jego nieszczęście pani ambasadorowa bardzo kocha swoje dzieci i dla nich postanawia walczyć ! Książka została objęta matronatem Fundacji Centrum Praw Kobiet. Ta historia zdarzyła się naprawdę.

Biblioteka główna | Środa, 13 Września 2017, 14:35:04