Spotkanie z Beatą Gołaszewską

W piątek, 29 września 2017 r., spotkaliśmy się w bibliotece z bohaterką powieści „Ambasadorowa” Edyty Włoszek. Wraz z wydawnictwem Dlaczemu zorganizowaliśmy spotkanie z Beatą Gołaszewską, której losy stały się podstawą do napisania książki.

Spotkanie prowadziła Agnieszka Domeracka, która uświadomiła odbiorcom, jak ważne jest budowanie wysokiego poczucia własnej wartości. Historia Beaty Gołaszewskiej, to historia kobiety zniewolonej przez toksyczną matkę i stosującego przemoc partnera. Tytułowej „Ambasadorowej” udało się znaleźć w sobie siłę, by odzyskać wolność, opowiedzieć o swoim losie oraz pomagać kobietom, które znalazły się w podobnej sytuacji.

Na spotkaniu rozmawialiśmy o przemocy domowej i o życiu z toksycznymi rodzicami. Dzieliliśmy się własnymi doświadczeniami i poszukiwaliśmy sposobów na rozwiązanie naszych problemów. Beata Gołaszewska i Agnieszka Domeracka zarażały pozytywną energią i uczyły pozytywnego spojrzenia na otaczającą nas rzeczywistość. Podczas spotkania można było wygrać jeden egzemplarz książki "Ambasadorowa". Otrzymała go Bogumiła Wielocha. Gratulujemy wygranej!

Dziękujemy, że byliście z nami tego wieczoru!

Książka "Ambasadorowa" jest dostępna w Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży oraz w Filii nr 2.

Biblioteka główna | Poniedziałek, 02 Października 2017, 12:00:00