Inauguracja Strefy Aktywnej Mamy w bibliotece!

Mamy, które chciały zrobić coś dla siebie i miło spędzić czas, spotkały się na inauguracji Strefy Aktywnej Mamy w Bibliotece Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki.

Pierwsze spotkanie w ramach projektu, koordynowanego przez Agnieszkę Pelc, odbyło się 5 października, o godz. 10.00 w sali konferencyjnej, na II p. W czwartek zaprosiliśmy mamy na konsultacje z wizażystką i warsztaty z makijażu dziennego. Zostały one poprowadzone przez Edytę Miedzińską, która przygotowała niespodzianki. Pośród uczestniczek Strefy Aktywnej Mamy rozlosowaliśmy pięć produktów kosmetycznych.

Przygotowaliśmy również kącik zabaw dla dzieci, który sprawił najmłodszym dużo radości. Kolejne spotkanie odbędzie się 11 października, o godzinie 10.00. W sali konferencyjnej Centrum Kultury spotkamy się na zajęciach fitness, które pomogą uczestniczkom szybko wrócić do formy po okresie ciąży.

Biblioteka główna | Piątek, 06 Października 2017, 12:25:56