< >
Zadzwoń lub napisz do nas!
22 120 29 00

 

Aktualności i wydarzenia

Filtruj aktualności: Zobacz wszystkie
Inauguracja Strefy Aktywnej Mamy w bibliotece!

Mamy, które chciały zrobić coś dla siebie i miło spędzić czas, spotkały się na inauguracji Strefy Aktywnej Mamy w Bibliotece Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki.

Pierwsze spotkanie w ramach projektu, koordynowanego przez Agnieszkę Pelc, odbyło się 5 października, o godz. 10.00 w sali konferencyjnej, na II p. W czwartek zaprosiliśmy mamy na konsultacje z wizażystką i warsztaty z makijażu dziennego. Zostały one poprowadzone przez Edytę Miedzińską, która przygotowała niespodzianki. Pośród uczestniczek Strefy Aktywnej Mamy rozlosowaliśmy pięć produktów kosmetycznych.

Przygotowaliśmy również kącik zabaw dla dzieci, który sprawił najmłodszym dużo radości. Kolejne spotkanie odbędzie się 11 października, o godzinie 10.00. W sali konferencyjnej Centrum Kultury spotkamy się na zajęciach fitness, które pomogą uczestniczkom szybko wrócić do formy po okresie ciąży.

Strefa Aktywnej Mamy cieszy się dużym powodzeniem. Podczas spotkania nawiązaliśmy nowe znajomości i miło spędziłyśmy czas przy herbacie i ciasteczku. Pracujemy więc nad tym, by zajęcia te wprowadzić do stałej oferty biblioteki.

Biblioteka główna | Piątek, 06 Października 2017, 12:25:56