VII osiedlowy Dzień Sąsiada!

Za nami VII osiedlowy Dzień Sąsiada! W naszej Filii nr 2, a więc w Pawilonie Kultury oraz w hali sportowej przy ul. Westfala 3A zorganizowaliśmy imprezę sąsiedzką, podczas której spotkaliśmy się z Marzeną Rogalską, gotowaliśmy z Tomaszem Jakubiakiem i wzięliśmy udział w turnieju "Kocham Grodzisk Mazowiecki".

Nie zabrakło też atrakcji dla dzieci, które mogły wziąć udział w animacjach ruchowych, warsztatach plastycznych, animacjach wirtualnych Minecraft, laboratoriach Mali Einsteini i wielu innych. W czasie spotkania z Marzeną Rogalską najmłodsi mogli obejrzeć teatrzyk.

Dużą popularnością cieszyła się zabawa sąsiedzka „Kocham Grodzisk Mazowiecki”, którą poprowadziła Marzena Rogalska. W turnieju wzięły udział dwie drużyny, stworzone przez przedstawicieli środowisk samorządowców i biznesu. W czasie trwania tego spotkania można było wygrać atrakcyjne nagrody. Zaś spośród wszystkich uczestników Dnia Sąsiada rozlosowano rower ufundowany przez Fundację z Sercem. Otrzymała go Weronika Gmitrzak, której serdecznie gratulujemy.

W imieniu własnym, Burmistrza Grodziska Mazowieckiego oraz Grodziskiej Spółdzielni Mieszkaniowej bardzo dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w Dniu Sąsiada!

Biblioteka główna | Poniedziałek, 09 Października 2017, 15:30:07