< >
Zadzwoń lub napisz do nas!
22 120 29 00

 

Aktualności i wydarzenia

Filtruj aktualności: Zobacz wszystkie
Transformation. Zobacz, jak literatura staje się rzeczywistością!
Ile razy marzyliście o tym, żeby ożywić bohatera czytanej przez siebie książki? Wkrótce przekonacie się, że jest to możliwe. Zapraszamy na pokaz, w trakcie którego na Waszych oczach powstanie mroczna bohaterka z opowieści Neila Gaimana.

W czwartek, 19 października 2017 r., o godz. 17.00, zapraszamy do Biblioteki Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki na pokaz zorganizowany w ramach projektu Book Morning Library! Dziewczyny tym razem postanowiły ożywić postać literacką – mroczną i fascynującą. Sprawią, że opowieść Neila Gaimana stanie się częścią naszej rzeczywistości. Magicznej przemiany dokona Patrycja Begier, która będzie odpowiedzialna za makeup i charakteryzację postaci. Wywiad z książkowym bohaterem przeprowadzą dziewczyny z Book Morning Library! Podczas nagrania odbędą się warsztaty, na których nauczymy się, jak robić mroczną stylizację na bal maskowy. Przede wszystkim jednak uczestnicy spotkania będą mieli możliwość poznania tajemnic powstawania programu.

Na spotkanie zapraszamy miłośników literatury i wszystkie osoby, które chciałyby swoją pracę związać z kosmetyką i charakteryzacją postaci. Jeśli więc chcecie spędzić miło czas wśród osób ciekawych tej niezwykłej przemiany, zapraszamy do biblioteki!

Czas i miejsce spotkania:

Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki

ul. Spółdzielcza 9

godz. 17.00

WSTĘP WOLNY!

Organizator: Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki, Patrycja Begier Make Up

Partnerzy: Gmina Grodzisk Mazowiecki, Stowarzyszenie Europa i My, gabinet kosmetyczny Way to Beauty Martyny Kasińskiej-Strzemiecznej Grodzisk Mazowiecki

Informacje: Magdalena Żerek

tel. 792416702

m.zerek@biblioteka.grodzisk.pl

Spotkanie w ramach projektu Book Morning Library!

Biblioteka główna | Wtorek, 17 Października 2017, 08:31:55