Spotkanie z Magdaleną Zarębską, autorką książek dla dzieci i młodzieży!

Spotkania z Magdaleną Zarębską cieszą się w naszej bibliotece zawsze dużym zainteresowaniem. Nie może być inaczej. Pisarka doskonale rozumie czytelnicze potrzeby odbiorców i pokazuje, jak świetnie można bawić się z literaturą.

10 października 2017 r. odbyły się dwa spotkania z Magdaleną Zarębską w Bibliotece Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki. Najpierw pisarka spotkała się z młodszymi czytelnikami. Opowiadała o swoich książkach i motywowała dzieci do zabawy z napisanymi przez siebie testami. Drugie spotkanie przeznaczone było dla starszych czytelników. Rozmowa toczyła się wokół książki „Projekt Breslau”. Tutaj również nie zabrakło dobrej zabawy. Na zakończenie dzieci otrzymały autografy i mogły zrobić zdjęcie z autorką.

Magdalenie Zarębskiej dziękujemy za interesujące spotkanie, a uczniom i nauczycielom za odwiedziny w bibliotece!

Biblioteka główna | Wtorek, 17 Października 2017, 13:44:11