Fitness w Strefie Aktywnej Mamy!

Strefa Aktywnej Mamy to projekt, który pokazał, że w Grodzisku Mazowieckim są mamy gotowe na podjęcie wyzwania zmiany własnego życia. Agnieszka Pelc zebrała w Bibliotece Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki grupę kobiet, które chcą spędzić czas w miłym towarzystwie i które pragną spotkać się ze specjalistami, aby uporać się z dotykającymi je problemami.

11 października 2017 r., o godzinie 10.00 spotkałyśmy się na zajęciach fitness. Dzięki nim nauczyłyśmy się, jak szybko wrócić do formy po okresie ciąży. Zajęcia poprowadziła Dorota Ostalska z I Love Dance Studio Tańca i Fitness.

Dziękujemy Wam za piękne spotkanie. Do zobaczenia w czwartek, 19 października, o godz. 10.00 na warsztatach „Kamienie milowe w rozwoju dziecka. Jak wspierać prawidłowy rozwój dziecka?”.

Biblioteka główna | Wtorek, 17 Października 2017, 14:55:44