< >
Zadzwoń lub napisz do nas!
22 120 29 00

 

Aktualności i wydarzenia

Filtruj aktualności: Zobacz wszystkie
Spotkanie autorskie i premiera książki Grzegorza Kalinowskiego - Pogromca grzeszników.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie autorskie i premierę najnowszej książki Grzegorza Kalinowskiego „Pogromca grzeszników”.

26 października 2017 r.

godz. 18.00  

Pawilon Kultury, ul. Westfala 3

Grzegorz Kalinowski - był korespondentem na wojnie w dawnej Jugosławii, komentował finały piłkarskie Ligi Mistrzów i Pucharu Polski. Autor filmów dokumentalnych, współtwórca książkowej biografii Lucjana Brychczego, autor książek „Śmierć frajerom”, "Śmierć frajerom. Złota maska" i "Śmierć frajerom. Tajemnica skarbu Ala Capone". Przez ostatnich 25 lat pracował w mediach. 

„Pogromca grzeszników” 

Warszawa, rok 1930

Wpływowa prostytutka i burdelmama, Madame Gala, zostaje brutalnie zamordowana. Wszystkie tropy wskazują na porachunki w półświatku lub na krwawą zemstę. Sprawę prowadzi aspirant Kornel Strasburger, który ma opinię śledczego tyleż utalentowanego, co niezdyscyplinowanego…

Wkraczamy w grzeszny świat prostytutek i sutenerów, upadłych przestępców i błyskotliwych, lecz całkowicie bezwzględnych prawników. To świat karierowiczów i ludzi, którzy za powodzenie swojej misji zapłacą każdą cenę. Wygrany bierze wszystko, przegrany może nie tylko pożegnać się z karierą, ale i stracić życie – oto Warszawa roku 1930.

 

Filia 2 | Środa, 18 Października 2017, 15:00:09