Zapraszamy Filipa Chajzera do Grodziska Mazowieckiego!

Kiedy dziewczyny z Book Morning Library zastanawiały się nad tym, kogo chciałyby zaprosić do swojego programu, kto im imponuje i czyje działania robią na nich duże wrażenie, jednomyślnie wskazały na Filipa Chajzera.

Cześć Filip,

cenimy Cię za wrażliwe serce, bezinteresowną pomoc i pozytywną energię, za inspirujące działania, dystans do siebie, odwagę i szacunek do innych ludzi. Mogłybyśmy tak wymieniać jeszcze długo. Marzymy, żeby się z Tobą spotkać. Zapraszamy Cię więc do naszego programu Book Morning Library! na wywiad i, jeśli to byłoby możliwe, na spotkanie autorskie z czytelnikami naszej biblioteki. Właśnie pracujemy nad recenzją Twojej książki „Chajzerów dwóch”. Wywiad byłby doskonałym dopełnieniem naszego czytelniczego spotkania z Tobą.

Czekamy na Ciebie w Grodzisku Mazowieckim!

Pozdrawiamy gorąco,

dziewczyny z Book Morning Library!

Więcej na www.bookmorninglibrary.pl

Biblioteka główna | Wtorek, 14 Listopada 2017, 10:08:37