Za nami Straaasznie Fajna Noc w Bibliotece!

Za nami magiczne nocowanie w bibliotece. Z 3 na 4 listopada gościliśmy małych czytelników, którzy postanowili spędzić z nami straaasznie fajną noc między książkowymi regałami i „przerażającymi” dekoracjami. Wszyscy świetnie się do tego wydarzenia przygotowali. Każdy przyniósł ze sobą mroczne przebranie i mnóstwo pozytywnej energii. To była niesamowita noc!

Po raz kolejny udostępniliśmy dzieciom naszą bibliotekę przy ul. Spółdzielczej 9, żeby mogły w niej nocować. Tym razem zaprosiliśmy je na imprezę tematyczną, podczas której można było się przebrać i spać pośród mrocznych dekoracji. Agnieszka Pelc i Paweł Wasilewski zaprosili uczestników wydarzenia na magiczne zabawy. W czasie ich trwania można było wygrywać żetony, które pozwalały na buszowanie w sklepie U Tarantuli. Mali czytelnicy mogli też pobawić się przy muzyce i obejrzeć film. W Straasznej Fajnej Nocy w Bibliotece brali także udział wolontariusze, którzy prowadzili sklepik i później integrowali się w swoim gronie.

Niektórzy z nas nie spali całą noc. Ale w sobotę rano pożegnaliśmy się w dobrych nastrojach. Wszyscy też pytali, kiedy znów będzie można wybrać się na nocowanie w bibliotece. Dziękujemy, że byliście z nami!

Biblioteka główna | Czwartek, 16 Listopada 2017, 21:40:52