Spotkanie z Małgorzatą Przybylską w ramach projektu Book Morning Library!

Za nami motywujące do działania i pokonywania własnych słabości spotkanie z Małgorzatą Przybylską zorganizowane w ramach projektu Book Morning Library!

Dziewczyny z projektu piszą o sobie:

"Jesteśmy młodzi. Przed nami mnóstwo ważnych wyborów, wielkie plany i wspaniała przyszłość. Wierzymy, że świat będzie sprzyjał naszym marzeniom, że spotkamy dobrych ludzi, którzy nam pomogą i że uda nam się zrealizować wszystkie wyznaczone sobie cele. Małgorzata Przybylska, która spotkała się z nami w Bibliotece Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki, przekonała nas, że marzeniom trzeba pomagać. Spełnią się, jeśli będziemy się uczyć i ciężko pracować. Dzisiaj też istotne jest poznawanie języków obcych. Małgosia opowiedziała o swoim życiu, pasji podróżowania i spełnianiu marzeń. Dziś wiemy, jak pokonywać przeciwności losu i osiągnąć sukces".

Już wkrótce obejrzycie wywiad z Małgorzatą Przybylską, jaki przeprowadziła Katarzyna Mandes. Dziękujemy za wspaniałe spotkanie i zachęcamy do oglądania Book Morning Library!

Więcej na stronie: www.bookmorninglibrary.pl

Biblioteka główna | Piątek, 01 Grudnia 2017, 10:52:28