Spotkanie z Michałem Nogasiem!

Cieszymy się, że zakończyliśmy nasz projekt spotkaniem z Michałem Nogasiem. Dzięki niemu wielu z nas zrozumiało, jak ważne jest czytanie, a ci, którzy chętnie sięgają po książki, uświadomili sobie, jak dużo daje im literatura. Dowiedzieliśmy się także, co trzeba zrobić, żeby być dobrym dziennikarzem. To była istotna lekcja pokory i motywacja do ciężkiej pracy.

Spotkanie z Michałem Nogasiem zorganizowałyśmy na zakończenie projektu Book Morning Library! 14 grudnia w pokazaliśmy, że młodzież ma swoje miejsce w instytucji kultury i że rozmowa o literaturze może być dla młodych ludzi interesująca. Michał Nogaś przekonał nas, jak ważne jest tworzenie obiektywnych i niezależnych mediów oraz dbanie o przekazywanie prawdziwych, sprawdzonych informacji. Będziemy o tym pamiętać, uczestnicząc w kolejnych projektach bibliotecznych, które zaplanowaliśmy na 2018 rok.

Dziękujemy za piękne spotkanie!

Biblioteka główna | Poniedziałek, 18 Grudnia 2017, 11:29:00