Spotkanie z Kają Kowalewską!

Zapraszamy na niezwykłe spotkanie z Kają Kowalewską – poetką, pisarką, krytyczką filmową, autorką powieści metafizycznej „Play listy, czyli nie wszystkie fobie są o miłości”, powieści w klimacie realizmu magicznego „Siedem grzechów głuchych” i czterech książek poetyckich: „Chaos i inne piętra” (książki, która zapoczątkowała rewolucję w poezji), „Melanżcholie”, „Niebospiecznik”, „Łąki mi love”. Z jej inicjatywy powstała seria wydawnicza „ATRAMENT”, której jest redaktorem. Seria ma na celu promowanie „poezji, duszy i słowa”, ma być kluczem, który w cyberepoce otworzy drzwi na wrażliwość. Kaja Kowalewska wyznaje zasadę, że piękne rzeczy powstają z miłości i że każdy ma swoje szaleństwo. Jest także założycielką nieformalnej grupy artystycznej „CHAOS” i społeczności poetyckiej Book Steria. Współpracuje z Grupą Literyczną na Krechę (Hyde Park, AntyWalentynki), angażuje się w działania portalu Nowe Myśli – Scena Kultury Niemasowej.

Z zamiłowania pasjonatka strun. Tworzy autorską muzykę do swoich tekstów, prezentuje muzykę instrumentalną, wykonywaną na gitarze solo, a także melorecytację poezji. Swoje muzyczne utwory określa mianem CHAOSU ALTERNATYWNEGO.

Jej strona autorska Chaos i inne piętra skupia już ponad sto tysięcy czytelników/fanów.

Zapraszamy 26 stycznia 2018 r., na godz. 17.30

do Biblioteki Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki przy ul. Spółdzielczej 9.

Podczas spotkania usłyszycie fragmenty poezji Kai Kowalewskiej.

Wydarzenie poprowadzi: Inka Merda

Biblioteka główna | Piątek, 12 Stycznia 2018, 09:15:27