Dzień Powietrza i Wody w ramach Ferii w Pawilonie Kultury!

Wczoraj w ramach Ferii w Pawilonie Kultury zaprosiliśmy dzieci na emocjonujący Dzień Powietrza i Wody.

Ola Rutkowska, specjalistka ds. Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia z Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Grodzisku Mazowieckim przeprowadziła warsztat wokół „Legendy o Smogu Wawelskim”. Dzieci obejrzały prezentację i brały udział w zabawach dotyczących przeciwdziałania powstawania zanieczyszczeń powietrza. Następnie uczestników ferii zaprosiliśmy na zajęcia LEGOmaniacy – Woda – Zdrowie Prosto z Kranu. Rozmawialiśmy o obiegu wody w przyrodzie i obejrzeliśmy film „Woda krąży – woda wraca. Obieg wody w przyrodzie”. Drugi dzień Ferii w Pawilonie Kultury zakończyliśmy warsztatami mydlarskimi. Bardzo dziękujemy Zakładowi Wodociągów i Kanalizacji w Grodzisku Mazowieckim za pomoc w zorganizowaniu LEGOmaniaków.

Świetnie się bawiliśmy i dużo się nauczyliśmy. Dzisiaj zapraszamy na Dzień Zagadek.

Filia 2 | Środa, 24 Stycznia 2018, 09:42:34