Rusza III edycja Strefy Aktywnego Seniora!

W trakcie ferii w ramach Strefy Aktywnego Seniora odbywały się otwarte zajęcia ćwiczeń rehabilitacyjnych. Cieszyły się one ogromnym zainteresowaniem. Wzięło w nich udział 339 seniorów z gminy Grodzisk Mazowiecki.

Spotkania były prowadzone przez rehabilitantów – Marcina Wiśniewskiego i Radosława Tomczyka. Odbywały się w poniedziałki, wtorki i środy w pierwszym oraz drugim tygodniu ferii zimowych.

Od 29 stycznia zapraszamy wszystkich seniorów na regularne zajęcia organizowane w ramach III edycji Strefy Aktywnego Seniora. Prócz wcześniej proponowanych aktywności, pojawią się nowości. Do nich zaliczyć trzeba tańce w kręgu z psychoterapeutką tańcem i ruchem – Żanetą Ryszawą oraz ćwiczenia koordynacyjno-wzmacniające z kulkami z Renatą Łęcką. Warto zwrócić uwagę także na cykl spotkań – Kuchnia naturalna w praktyce. Będą się one odbywać w PKP-Przestrzeni Kulturze Przyjaznej.

Szczegółowe informacje znaleźć można w folderze informacyjnym, który jest dostępny w Centrum Kultury, w bibliotece, w Pawilonie Kultury, w PKP – Przestrzeni Kulturze Przyjaznej i w Willi Radogoszcz

Serdecznie zapraszamy i dziękujemy, że jesteście z nami!

Biblioteka główna | Filia 1 | Filia 2 | Filia 3 | Czwartek, 25 Stycznia 2018, 12:45:48