Szanuj nie hejtuj! - Dzień Bezpiecznego Internetu!

Zapraszamy na Dzień Bezpiecznego Internetu. W tym roku w całej Polsce działania organizowane w ramach tego święta odbywają się pod hasłem: „Tworzymy kulturę szacunku w sieci”.

6 lutego, w godzinach od 17.00 do 19.00 zapraszamy do Pawilonu Kultury, przy ul. Westfala 3 na happening, w którym mogą wziąć udział całe rodziny. Następnie odbędą się warsztaty i spotkanie z Leszkiem Talko – pisarzem, felietonistą i publicystą. Autorem między innymi książki „Nastolatek dla początkujących”. Wcześniej spotkamy się z Dorotą Biały, psychoterapeutką i publicystką, z którą porozmawiamy o szacunku w sieci i w świecie rzeczywistym.

W czasie spotkania zorganizujemy też kącik dla małych dzieci, żeby rodzice mogli swobodnie wziąć udział w wydarzeniu. Dzień Bezpiecznego Internetu organizujemy w tym roku z FORTem – a więc z Fundacją Ogarniającą Rodzinne Tematy

Filia 2 | Środa, 31 Stycznia 2018, 08:55:53