Lutowy Targ Moli Książkowych i Płytowych!

W niedzielę, 4 lutego zapraszamy na kolejny Targ Moli Książkowych i Płytowych. Jest to wydarzenie, które organizujemy wraz z PKP – Przestrzenią Kulturze Przyjazną. Zapraszamy do Poczekalni PKP w godzinach od 11.00 do 14.00. Osoby, które są zainteresowane prowadzeniem sprzedaży, powinny zgłosić się do poczekalni telefonicznie lub meilowo. Każda z takich osób otrzyma bezpłatnie stoisko. Trzeba jednak pamiętać o tym, że ich ilość jest ograniczona. Dlatego też decydująca jest kolejność zgłoszeń. W czasie trwania Targu Moli można sprzedawać książki, płyty z muzyką oraz gry planszowe. Co istotne dla czytelników naszej biblioteki, podczas każdego wydarzenia mogą oni wypożyczać i zwracać książki w ramach tak zwanej mobilnej biblioteki. Oczywiście każdemu z uczestników imprezy gwarantujemy przyjemną przestrzeń, ciepłe napoje oraz serdeczną atmosferę.

Zapraszamy 4 lutego, w godzinach między 11.00 a 14.00 do PKP – Przestrzeni Kulturze Przyjaznej.

Biblioteka główna | Filia 1 | Filia 2 | Filia 3 | Czwartek, 01 Lutego 2018, 11:45:36