Dzień Bezpiecznego Internetu w Pawilonie Kultury!

6 lutego świętowaliśmy Dzień Bezpiecznego Internetu w Pawilonie Kultury. W tym dniu wraz z FORT – Fundacją Ogarniającą Rodzinne Tematy zaprosiliśmy dorosłych, dzieci i młodzież na rozmowę o szacunku w sieci i w świecie rzeczywistym. O tym, jak ważne jest tworzenie więzi w rodzinie i nawiązywanie pozytywnych relacji z ludźmi, opowiadała psychoterapeutka i publicystka – Dorota Biały. Prowadziła ona również rozmowę z Leszkiem Talko, który opowiadał o tym, jak można stać się partnerem dziecka w świecie wirtualnym i jak istotną rolę w życiu odgrywa rozmowa. Pisarz opowiedział także o swojej książce "Nastolatek dla początkujących. Nie daj się wylogować z ich życia".

Spotkaniu towarzyszyła żywiołowa dyskusja. Zakończyliśmy je wspólnym zdjęciem i happeningiem – Szanuj, nie hejtuj!

Filia 2 | Środa, 07 Lutego 2018, 15:14:11