Dzień Dziecka w filii nr 2

Z okazji Dnia Dziecka nasza Biblioteka Filia nr 2 gościła : 16 dzieciaków z „Naszego Bajania” z 14 opiekunami oraz 6 przedszkolaków z „Wesołego Przedszkola” z wychowawczynią oraz gości specjalnych p. Maję Ewę Pruską ze Stowarzyszenia Edukacji i Terapii Homo et Animal z dwoma psiakami. Pani Maja przybliżyła dzieciom zasady opieki i pielęgnacji psów. Największą atrakcją była jednak przejażdżka psim wozem ciągniętym przez wspaniałego Grota( duży szwajcarski pies). Kolejnym bohaterem spotkania był czekoladowy labrador retriever- Ever, który został przez dzieciaki zagłaskany na.. z miłością. Kolejnym punktem imprezy po psiakach była wspólna zabawa w sali kominkowej w baseniku z piłkami z muzyką, połączona ze słodkim poczęstunkiem. Na zakończenie dzieciaki otrzymały od Biblioteki : wiatraczki, balonik, zakładki , naklejki odblaskowe no i Jajko Kinder- niespodziankę oraz sesję zdjęciową czapkach- zwierzakach.

Filia 2 | Niedziela, 03 Czerwca 2012, 22:56:55