Grodzisk Mazowiecki Miasto Kobiet!

Po raz kolejny wraz z Burmistrzem Grodziska Mazowieckiego zapraszamy na Grodzisk Mazowiecki Miasto Kobiet. Odbędzie się on 3 marca (sobota), od godz. 16.00 w sali widowiskowej Centrum Kultury.

W tym roku zaprosiliśmy na Miasto Kobiet dwie gwiazdy. Najpierw spotkamy się ze znaną chyba wszystkim aktorką filmową i teatralną – Grażyną Wolszczak. Ale też autorką książki „Jak być zawsze młodą, piękną i bogatą”.

Podczas tegorocznego Miasta Kobiet wystąpi również wspaniały, młody artysta – Kuba Jurzyk, który pochodzi z Grodziska Mazowieckiego. W tym roku też wracamy do Metamorfoz. Spośród trzydziestu zgłoszonych Pań, wybierzemy pięć, których metamorfozy zostaną pokazane na Mieście Kobiet.

Mamy nadzieję, że nasi goście oraz Metamorfozy dostarczą Paniom niezapomnianych emocji!

Bilety na Miasto Kobiet w cenie 15 zł można kupować w kasie kina grodziskiego Centrum Kultury lub na stronie kina.

Biblioteka główna | Filia 1 | Filia 2 | Filia 3 | Wtorek, 20 Lutego 2018, 15:59:46