< >
Zadzwoń lub napisz do nas!
22 120 29 00

 

Aktualności i wydarzenia

Filtruj aktualności: Zobacz wszystkie
Grodzisk Mazowiecki Miasto Kobiet 2018!

W tym roku na Grodzisk Mazowiecki Miasto Kobiet spotkaliśmy się z Grażyną Wolszczak, która opowiadała o swojej pracy i książce – „Jak być zawsze piękną, młodą i bogatą”. Spotkanie z dobrze znaną wszystkim aktorką teatralną i telewizyjną poprowadziła Dyrektor naszej biblioteki – Dorota Olejnik.

W czasie zorganizowanego przez nas wraz z Burmistrzem Grodziska Mazowieckiego wydarzenia, wystąpił też Kuba Jurzyk z zespołem. Koncert artysty zakończył Miasto Kobiet. Kuba Jurzyk zaśpiewał również dla Pań, które wzięły udział w Metamorfozach. W tym roku pięć naszych czytelniczek dostało się do finału metamorfoz. Zaprosiliśmy specjalistki – stylistkę Magdę Potok z Klinika Mody/stylizacja/zakupy ze stylistką, fryzjerkę – Ninę Kluczek z Salonu Fryzjerskiego Nina Look i wizażystkę Patrycję Begier z Glam Make Up Patrycja Begier. Panie biorące udział w metamorfozach oddały się w ich ręce i poddały się gruntownej przemianie. To było niezwykle emocjonujące wydarzenie. Zaprzyjaźniłyśmy się i wzajemnie wspierałyśmy w finale metamorfoz, który odbył się podczas Grodzisk Mazowiecki Miasto Kobiet. Dziękujemy wszystkim Paniom za udział w metamorfozach i za to, że zmotywowały nas do pracy nad sobą. 

Nasze specjalistki w przygotowanie metamorfoz włożyły dużo wysiłku. Magda Potok wsłuchała się w potrzeby pań, pokazała im, że każda z nich nosi w sobie piękno i pomogła im podkreślić wszystkie swoje atuty. Dziękujemy za szacunek i profesjonalizm, jakim się wykazała. Dziękujemy Ninie Kluczek za to, że przez cały tydzień, odkładając swoje zawodowe zobowiązania, pracowała z dziewczynami, tworząc wspaniałe fryzury. Dziękujemy także Patrycji Begier, która nauczyła nas, jak wykonać makijaż, który podkreśla kobiece walory i dodaje pewności siebie oraz przygotowała panie do występu. Bez Was to wszystko nie byłoby możliwe! 

Dziękujemy sklepom odzieżowym, które zdecydowały się wesprzeć nasze wydarzenie – Medicine i Quiosque z Galerii Grodovej, Adesso butikowi przy ul. Sienkiewicza 45 oraz Top Secret przy ul. 11 listopada 48. Akademii Pięknego Biustu dziękujemy za wypożyczenie bielizny do pokazu. Grodziskim przedsiębiorcom dziękujemy za ufundowanie nagród dla uczestniczek metamorfoz – Leokadii Dudek Niezależnej Dyrektor Sprzedaży Mary Kay, która wykonała Paniom z metamorfoz zabieg pielęgnacji dłoni i przygotowała vouchery na zabieg kosmetyczny. Magdalenie Kaliszewskiej z Centrum Dietetycznego Vital Fit za przygotowanie vouchera o wartości 300 zł na konsultacje z rozpisaniem diety dla Pani z najbardziej spektakularną metamorfozą. Klubowi Sportowemu dla Kobiet MRS. SPORTY za ufundowanie wszystkim Paniom biorącym udział w metamorfozach voucherów o wartości 189 zł na 1 miesiąc bezpłatnych treningów w klubie oraz na porady żywieniowe. Dziękujemy również Panu Przemysławowi Grzywaczowi za przygotowanie upominków z Czasu na Herbatę oraz Natur House za przygotowanie voucherów dla każdej z uczestniczek metamorfoz.

Dziękujemy za to, że byliście z nami. Zapraszamy za rok!

 

 

 

 

Biblioteka główna | Środa, 07 Marca 2018, 13:12:06