Bibliotekarki z Mołdawii w Grodzisku Mazowieckim!

We wtorek, 10 kwietnia, odwiedziły nas bibliotekarki z Mołdawii. Miło spędziliśmy czas na rozmowach o pracy w naszych bibliotekach, o nowych technologiach i naszych krajach. Nasi goście opowiadali też o programie Novateca, który wspiera biblioteki publiczne w Mołdawii. Jest to część inicjatywy Global Libraries Fundacji Billa i Melindy Gatesów. W spotkaniu uczestniczyła także Agnieszka Koszowska z Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

Zwiedziliśmy naszą Filię nr 2 (Pawilon Kultury) oraz Bibliotekę Główną przy ul. Spółdzielczej 9. To było miłe i ważne dla nas spotkanie! Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego dziękujemy za jego zorganizowanie! A bibliotekarki z Mołdawii zapraszamy do nas ponownie!

Biblioteka główna | Filia 2 | Piątek, 13 Kwietnia 2018, 08:41:55