Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki ogłasza nabór na stanowisko bibliotekarz!

Czekamy na Ciebie z dobrą kawą, wspaniałymi książkami i najlepszą atmosferą pracy w Grodzisku Mazowieckim. Dołącz do naszego zespołu!

Wymagania kwalifikacyjne kandydata:

1. wykształcenie wyższe (mgr lub licencjat)  - preferowane osoby z kierunków humanistycznych – bibliotekoznawstwa, kulturoznawstwa, filologii polskiej, pedagogiczne,
2. wiedza z zakresu bibliotekarstwa i pracy w bibliotece,
3. znajomość formatu Marc21 dotyczących opracowania książek, filmów oraz audiobooków,
4. znajomości bibliotecznych programów obsługi zbiorów i czytelników,
5. dobra znajomość rynku wydawniczego,
6. cechy osobowe i umiejętności niezbędne do bezpośredniej pracy z czytelnikiem,
7. doświadczenie przy prowadzeniu działań rozwojowych i promocyjnych dotyczących bibliotecznych zasobów,
8. biegła znajomość obsługi komputera, urządzeń biurowych, dobra znajomość pakietu Office,
9. Wysoka kultura osobista.

Poszukujemy osób, które cechują: wysoka kultura osobista, umiejętności interpersonalne na wysokim poziomie, pracowitość, sumienność i zaangażowanie.

Zakres wykonywanych zadań na stanowisku:
1. obsługa użytkowników,
2. organizowanie form pracy z czytelnikiem, służących popularyzowaniu książki i czytelnictwa,
3. gromadzenie, opracowywanie, przechowywanie i ochrona materiałów bibliotecznych.

Osoby zainteresowane proszone są o złożenie dokumentów:
1. List motywacyjny,
2. CV wraz ze zdjęciem oraz z klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2014, poz. 1182  z późniejszymi zmianami).,
3. Kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie.

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać do dnia 7 maja 2018 roku do godz. 16.00  (liczy się data wpływu do Biblioteki) z dopiskiem  „Konkurs na stanowisko bibliotekarz”.

w siedzibie Biblioteki przy ul. Spółdzielcza 9 (w godzinach otwarcia Biblioteki) lub,
pocztą elektroniczną na adres e.pawlowska@biblioteka.grodzisk.pl lub,
pocztą na adres korespondencyjny Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki, ul. Spółdzielcza 9, 05-825 Grodzisk Mazowiecki,

Aplikacje, które wpłyną do Biblioteki Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki po upływie wyżej wymienionego terminu, w sposób inny niż określony w ogłoszeniu lub bez kompletu wymaganych dokumentów nie będą rozpatrywane i będą niezwłocznie niszczone.
Biblioteka zastrzega sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami oraz prawo do powiadomienia o podjętej decyzji w sprawie obsadzenia stanowiska jedynie wybranego kandydata.

Przewiduje się zawarcie umowy o pracę na okres próbny. Jeżeli pracownik spełni wymagania pracodawcy związane z określonym stanowiskiem, po zakończeniu okresu próbnego zostanie zawarta umowa o pracę. Przewidywany termin rozpoczęcia pracy: maj/czerwiec 2018 r.
Biblioteka główna | Filia 1 | Filia 2 | Filia 3 | Poniedziałek, 23 Kwietnia 2018, 12:55:14