Piknik Literacki w Pawilonie Kultury!

12 maja z okazji Tygodnia Bibliotek w Pawilonie Kultury zorganizowaliśmy Piknik Literacki!

W naszym pikniku wzięło udział ponad dwieście osób. Rodzinnie spotkaliśmy się przed Pawilonem Kultury. Usiedliśmy na kocykach i leżakach, jedliśmy jabłka oraz świetnie się bawiliśmy. Najpierw zakończyliśmy akcję czytelniczą dla dzieci - Zaczytaj się z Misiem Krzysiem! Nasi najmłodsi goście wzięli udział w animacjach, następnie otrzymali nagrody w konkursie na Najpiękniejszy Dzienniczek Misia Krzysia. Tę część pikniku zakończyliśmy zabawami dla dzieci.

O 15.00 dorosłych czytelników zaprosiliśmy na spotkanie z Jakubem Małeckim, który promował swoją najnowszą książkę „Dżozef”. Dużo mówiliśmy o pracy twórczej Jakuba Małeckiego, o jego stawaniu się pisarzem i o najważniejszych wątkach jego prozy. Nasz gość wręczył też nagrody laureatom konkursu, który zorganizowaliśmy wraz z Radiem Bogoria.

Autorowi dziękujemy za piękne spotkanie. A uczestnikom pikniku dziękujemy za udział w wydarzeniu!

Filia 2 | Środa, 16 Maja 2018, 11:38:42