Zakończenie drugiej edycji Strefy Aktywnej Mamy!

Serdecznie zapraszamy mamy z dziećmi - i nie tylko - na uroczyste zakończenie drugiej edycji Strefy Aktywnej Mamy, w ten piątek 25 maja, o godzinie 10.00.

Naszym gościem specjalnym będzie dr n. med. Marek Pleskot – specjalista chorób dzieci. Spotkanie odbędzie się pod hasłem:
"PEDIATRIA DLA DOCIEKLIWYCH RODZICÓW".

Tematy spotkania:
- Dokąd po nauki medyczne? czyli o źródłach wiedzy. Lekarz POZ, teściowa, p. Goździkowa a może dr Google wie lepiej?
- Trzecia droga dla przeziębionego dziecka. Jeśli nie lekarz, nie przedszkole, to co?
- Czujna obserwacja oparta o znajomość i świadomość podstawowych prawd natury. Prawo starszeństwa. Efekt lawiny. Choroba jak roślinka. Różnice pomiędzy rozpoznaniem wstępnym a ostatecznym.
- Wiedza o gorączce. Jak obserwować chore dziecko? Kiedy do lekarza? Genotyp, fenotyp i ulubione choroby dziecka.
- Najczęstsze mity w pediatrii.

Będzie można też zapoznać się z publikacjami doktora: „Niemowlę 2017” oraz „Pierwsza pomoc dla dzieci”.

Po spotkaniu wielki finał METAMORFOZ MAM oraz
LOTERIA Z OKAZJI DNIA MAMY - czekają wspaniałe niespodzianki.

Spotkamy się jeszcze raz z wszystkimi prowadzącymi warsztaty
i zajęcia w Strefie Aktywnej Mamy vol. 2.

KĄCIK ZABAW DLA DZIECI

Więcej informacji: Agnieszka Pelc, a.pelc@biblioteka.grodzisk.pl, tel. 22 734 79 07

Biblioteka główna | Wtorek, 22 Maja 2018, 10:34:24