Zmiana systemu bibliotecznego i nowy katalog!

Zmieniliśmy system biblioteczny, dlatego też na naszej stronie internetowej pojawił się nowy katalog. Już teraz można przeglądać zbiory. Zaś w przyszłym tygodniu udostępnimy dla Was możliwość logowania się na osobiste konto, rezerwowania książek i przedłużania terminów zwrotów.

Aby logowanie na konto odbywało się sprawniej, będzie ono możliwe za pomocą adresu e-mailowego, który uzupełnimy w naszej bazie. Prosimy więc o przesyłanie adresów e-mail na adres e.pawlowska@biblioteka.grodzisk.pl lub o podawanie ich podczas wizyty w bibliotece.

Po wprowadzeniu wszystkich zmian i zoptymalizowaniu programu, korzystanie z naszych zasobów będzie łatwiejsze i z pewnością również, przyjemniejsze. Dziękujemy za wyrozumiałość i cierpliwość w tym trudnym dla nas czasie!

Biblioteka główna | Filia 1 | Filia 2 | Filia 3 | Środa, 30 Maja 2018, 15:43:04