Zakończenie drugiej edycji Strefy Aktywnej Mamy!

Druga edycja projektu Strefa aktywnej Mamy realizowanego przez naszą bibliotekę przeszła do historii. Zarówno pierwsza edycja, jak i druga pokazały nam, że takie zajęcia są w Grodzisku potrzebne, że mamy potrzebują przestrzeni, gdzie mogą zrobić coś dla siebie, łącząc to z opieką nad dzieckiem. Druga edycja przyniosła wiele wzruszeń, pozytywnej energii i odpowiedziała na problemy, z którymi spotykają się młode mamy.

25 maja 2018 r., podczas zakończenia gościliśmy dr. n. med. Marka Pleskota, pediatrę z trzydziestoletnim stażem, przez 14 lat uczył studentów i specjalizujących się lekarzy w Warszawskiej Akademii Medycznej, od 20 lat prowadzi gabinet pediatryczny w Podkowie Leśnej. Autor poradników: „Niemowlę 2017” oraz „Pierwsza pomoc dzieciom”

Spotkanie odbyło się pod hasłem: „PEDIATRIA DLA DOCIEKLIWYCH RODZICÓW”

Po spotkaniu przyszedł czas na wspomnienia z zajęć, które zrealizowane były w czasie trwania projektu. Specjalne podziękowania dla lokalnych przedsiębiorców, którzy zaangażowali się we współtworzenie projektu, poprzez prowadzenie zajęć, warsztatów i spotkań:

Kasia Błocka - Dzika Kosmetyka

Edyta Miedzińska - Make Up Styl

Dariusz Młynarski - Klub Sportowy Taekwon-do

Agnieszka Samuś - Gabinet Terapii Dziecięcej „Kubuś”

Sylwia Anderson Hanney - Pozytywna Dyscyplina

Dr Radosław Suchner - ordynator pediatrii

W odpowiedzi na prośby uczestniczek Strefy Aktywnej Mamy, zorganizowaliśmy metamorfozy trzech mam: Ani, Asi i Ani, bardzo dziękujemy dziewczynom za odwagę i zaufanie, efekt jest piękny, a co najważniejsze kandydatki zyskały większą pewność siebie. Gratulujemy!

Bardzo dziękujemy za wielkie zaangażowanie i współtworzenie metamorfoz:

Agnieszce Orackiej, która zadbała o piękne włosy i fryzury naszych uczestniczek.

Edycie Miedzińskiej, za wykonanie olśniewających makijaży.

Ani Mroczkowskiej - właścicielce sklepu „Jedenaście12” oraz Pani Dorocie - właścicielce butiku „Adesso” na skarpie za wypożyczenie stylizacji na finał metamorfoz.

Jesteście wspaniałe!

Na zakończenie odbyła się loteria z okazji Dnia Mamy. Specjalne podziękowania kierujemy do sponsorów nagród w loterii:

Strefa Fit Fit&Gym

Centrum Dietetyczne Vital Fit Magdalena Kaliszewska

Klub Sportowy Taekwon-do

Nida Photo Gosia Jasińska

Edyta Miedzińska Make Up Styl

Gabinet Terapii Dziecięcej „Kubuś”

Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki

Dziękujemy Panu Burmistrzowi Tomaszowi Krupskiemu oraz Pani Dyrektor Biblioteki Publicznej Dorocie Olejnik za uczestnictwo w uroczystości.

Biblioteka główna | Piątek, 01 Czerwca 2018, 17:30:20