“Ada i jej cztery przygody”

Data publikacji: 16/12/2020
 

Fundacji ARKA im. Józefa Wilkonia wydała książkę dla dzieci w całości do pobrania za darmo!

Misją Fundacji ARKA im. Józefa Wilkonia jest zainteresowanie sztuką i literaturą dzieci w wieku szkolnym. W tym celu Fundacja wydała w formie e-book i audiobook książkę “Ada i jej cztery przygody” autorstwa Jana Kerdena.

Opowiadanie „Ada i jej cztery przygody” Jana Kerdena jest przeznaczone dla dzieci w wieku szkolnym. To chwila gdy ich naturalna ciekawość i spontaniczna twórczość zderza się z zupełnie nowymi wymaganiami, rutyną dorosłego świata i wpływami komercji. Z myślą o tym powstała książka, a składające się na nią cztery opowieści mają być pomostem, dzięki któremu dziecięca wrażliwość i chęć kreacji odnajdzie się wśród nowych doznań i wyzwań. Ważną wartością jest też użycie klasycznego języka literackiego, bez współczesnych naleciałości – rzecz o którą coraz trudniej w obecnej literaturze i codzienności.
 
 
Książkę oraz audiobook można pobrać z oficjalnej strony Fundacji: https://fundacjawilkonia.pl/index.php/2020/11/17/ada-i-jej-cztery-przygody/
Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Menu

Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki

ul. 3 Maja 57
05-825 Grodzisk Mazowiecki

tel: 22 120 29 00
kontakt@biblioteka.grodzisk.pl